Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Chełmonie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Brzeźno

Brzeźno(Chełmonie + 11 km)

199 000 zł1 199 m² 165,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Brzeźnie blisko Torunia Powierzchnia: 1199 m Zapraszamy do zakupu działki budowlanej z wz położonej w miejscowości Brzeźno, przy drodze wojewódzkiej nr 646.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrzosy,Toruń(Chełmonie + 24 km)

799 000 zł126,88 m² 6 297,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Toruń, wrzosy, dom, wolnostojący, 126,88 m2, 4 pokoje, działka 325 m2, oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł57,27 m² 10 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Małachowskiego poleca się do zakupu Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 57,27 m2 znajdujące się w niskim bloku wybudowanym z cegły w 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Katarzynka,Toruń(Chełmonie + 24 km)

8 800 zł440 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! 440m! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 440 m2 w tym zaplecze biurowe ,duża brama wjazdowa, wysokość 7m, ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki o pow. 2140 m2 położonej w spokojnym sąsiedztwie ładnych i nowo wybudowanych domów. Ulica Makowa przy której mieści się działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń(Chełmonie + 24 km)

41,77 zł/m²81,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu mokrym. Lokal wolny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Koszt najmu: 3400 zł , plus ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Obrowo

Obrowo(Chełmonie + 17 km)

779 000 zł148 m² 5 263,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Obrowo. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Lubicz Dolny

Lubicz Dolny(Chełmonie + 15 km)

3 121 720 zł22 298 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa zlokalizowana w pobliżu węzła autostradowego w Lubiczu, idealna pod inwestycję - centrum dystrybucyjne, magazyny, hale. Działka o powierzchni 22 298 m2, której znaczny obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń(Chełmonie + 24 km)

1 600 zł37,90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na toruńskim Rubinkowie. 2 niezależne pokoje: :sypialnia i salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń(Chełmonie + 24 km)

52,94 zł/m²21,50 m² 1 138 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro o powierzchni: 21,5m w topowej lokalizacji Torunia! Gotowe do pracy od zaraz. Lokal do własnej aranżacji, bez umeblowania. Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Chełmonie

Chełmonie,kujawsko-pomorskie

80 000 zł130 m² 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij